Американська ZenBusiness придбала український конструктор логотипів Logaster

Американська компанія-єдиноріг ZenBusiness придбала 100% українського розробника онлайн-конструктора логотипів Logaster. Про це повідомив співзасновник Logaster Олександр Олійник у коментарі Ain.ua.

Суму угоди не розголошують, однак видання вказує, що може йтися про кілька мільйонів доларів. Logaster було продано без опціонів, акцій та інших додаткових умов. Троє співзасновників компанії отримали суми відповідно до своєї частки у Logaster.

За словами Олійника, для проведення угоди найняли стороннього консультанта, а також провели перевірку та налагодження бізнес-процесів, що зайняло кілька місяців. Команда зробила CRM-систему з “воронкою продаж”, зібрала образ компанії, якій був би корисний її сервіс (наприклад, доменні реєстратори, сайт-білдери, хостери) і почала розсилку з пропозицією.

Представники Logaster хотіли сконтактувати з 1000 компаній. Їм вдалося зв’язатися із понад 600 фірмами й завдяки цим перемовинам команда змогла приблизно визначити ціну та зрештою знайти покупця.

“Якби ми робили це до коронавірусу, могли би спокійно дописати до суми ще один нулик. Пандемія суттєво знизила бюджети інвесторів”, — сказав співзасновник компанії.