Маєток для найбагатших та Lamborghini: ЗМІ показали, як нардеп Столар відпочиває у Ніцці під час війни

Народний депутат України із проросійської партії “Опозиційна платформа – За життя (ОПЗЖ)” Вадим Столар зараз живе у Ніцці, поки в України триває велика війна. Там він орендує розкішний будинок та роз’їжджає на дорогому автомобілі.

Журналісти “Української правди” знайшли українського нардепа у французькому місті. У новому розслідуванні показали, як саме зараз живе Столар, поки мільйони українців залишаються в умовах війни.

Відомо, що VIP-біженець з “ОПЗЖ” орендує маєтому на Лазурному березі у комуні Сен-Жан-Кап-Ферра. Цей район вважається місцем для найбагатших людей.

Крім того, журналісти знайшли автівки персоналу нардепа з українськими номерами. Втім, вони були без прапору.

Сам народний обранець їздить по Ніцці на розкішній жовтій Lamborghini Urus. Так заявили співрозмовники видання з бізнес-оточення Столара. Його автівка коштує близько 300 тисяч євро.

Політики-втікачі з України

Після 24 лютого 2022 року багато чоловіків стали на захист України. Але є й такі військовозобов’язані, які вирішили пересидіти війну за кордоном. Серед них опинився і дніпровський політик Святослав Олійник.

Крім того, нардепи з “ОПЗЖ”, які перейшли до групи “Відновлення України”Абрамовича-Столара, за інформацією ЗМІ, ще в середині лютого 2022 року виїхали з країни.

25 травня 2023 року міністр внутрішніх справ Ігор Клименко попередив, що для тих, хто незаконно перетнув кордон при поверненні чекає покарання. Поки що невідомо, про що саме йдеться, тому що у МВС поки вивчають іноземний досвід для обмеження втікачів у правах.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.