Нардеп Столар з “ОПЗЖ” вже втретє виїжджає з України за час повномасштабної війни

Народний обранець повертався в Україну і відвідував засідання ВР

Народний депутат України Вадим Столар із забороненої партії “Опозиційна платформа – За життя” вже тричі виїжджав з України за час повномасштабної війни з росією. Востаннє він перетнув кордон 1 червня 2023 року.

Про це повідомляє “Українська правда” з посиланням на джерела у прикордонній службі. Востаннє він виїхав через три дні після перебування в країні.

Відомо, що нардеп на початку 2023 року майже через рік після відсутності повернувся в Україну. Він відвідав засідання Верховної Ради, тому що була загруза втратити мандат. Однак після цього виїхати не зміг, тому змушений був залишатися без Лазурного береге з січня по квітень

Пізніше у квітні Столар зміг повернутися до звичного життя у Франції. Крім того, нардеп продовжив вояжі до Дубаїв.

Статистика переміщень Вадима Столара:

  • 03.04.23 – виїзд;
  • 01.05.23 – повернення;
  • 07.05.23 – виїзд;
  • 27.05.23 – повернення;
  • 01.06.2023 – виїзд.

Журналісти з’ясували, що персонал нардепа переробив номерні знаки на його автомобілі. Тепер замість українських там європейські номери.

За словами самого Столара, у Ніцці живе його сім’я, а його діти там ходять до школи. Сам він також визнає, що залишає Україну. Зокрема, 1 червня виїхав з України “з офіційним відрядженням до Сенату Франції”, де зараз і знаходиться. Там він вже встиг заїхати до Монако відвідати дружину та дітей і привітати доньку з 16-річчям.

Вадим Столар за кордоном

Народний депутат України із проросійської партії “Опозиційна платформа – За життя (ОПЗЖ)” Вадим Столар зараз живе у Ніцці, поки в України триває велика війна. Там він орендує розкішний будинок та роз’їжджає на дорогому автомобілі.

Відомо, що VIP-біженець з “ОПЗЖ” орендує маєтому на Лазурному березі у комуні Сен-Жан-Кап-Ферра. Цей район вважається місцем для найбагатших людей. Крім того, журналісти знайшли автівки персоналу нардепа з українськими номерами. Втім, вони були без прапору.