Представника забороненої ОПЗЖ Вадима Столара не випустили за межі України – журналіст

Народного депутата від забороненої проросійської партії ОПЗЖ Вадима Столара, який нещодавно після довгих прогулів повернувся в Україну і був присутній на засіданні парламенту 12 січня, 20 січня не випустили з України. Про це у своєму Facebook повідомив журналіст-розслідувач Михайло Ткач.

Журналіст написав, що після того, як Столару та його однопартійцю Ігорю Абрамовичу зберегли депутатські мандати «до завершення каденції», вони вирішили на довго не затримуватися в Україні та поїхали в Дубай та Монако відповідно.

За інформацією Михайла Ткача у правоохоронних органах, Ігор Абрамович минулого тижня повернувся до славетної справи оборони Монако.

«А от депутат Столар затримався на декілька зустрічей і вирушив на “дубайську передову” вчора, – написав журналіст. – За даними джерел у правоохоронних органах, ані вчора, ані сьогодні Столар так і не пройшов кордон і був вимушений повернутись до Києва. Зараз активно контактує з представниками влади. Джерела серед прикордонників кажуть що по Столару наразі стоїть заборона на виїзд».