Столар Вадим Михайлович / Столар Вадим Михайлович / Stolar Vadim Mihajlovich

Член запрещенной пророссийской партии «Опозиційна платформа — За життя» (ОПЗЖ).
Многолетняя деструктивная деятельность, направленная на ослабление обороноспособности Украины, демонстративная поддержка и популяризация агрессивной антиукраинской политики россии среди населения Украины.
На парламентских выборах 2019 года был избран народным депутатом от ОПЗЖ, украинский бизнесмен и политик (при каждой власти находящийся в коалиции), экс-депутат (народный депутат Украины VI созыва). Имеет крупный сельскохозяйственный проект, один из акционеров «Конверсбанка» (переименованного впоследствии в CityCommerceBank), совладелец киевского бизнес‑центра 101 Tower, директор ООО «Киевоблжилстрой». С 4 июня 2014 года — беспартийный депутат Киевского городского совета (бывший член «Партии Регионов»), первый заместитель главы Бюджетной комиссии по вопросам привлечения инвестиций.
В январе 2019 года Вадим Столар был депортирован при въезде в США и отправлен обратно на Украину.
Код ДРФО: 3017219175
Дата рождения: 10.08.1982
Источники:
30.05.2022 г. «Мы за Зеленского». Экс-нардепы от ОПЗЖ создали группу и готовы к сотрудничеству с властью —
https://news.liga.net/politics/news/my-za-zelenskogo-eks-nardepy-ot-opzj-sozdali-gruppu-i-gotovy-k-sotrudnichestvu-s-vlastyu
03.05.2022 г. Верховна Рада заборонила діяльність в Україні проросійських партій
https://tsn.ua/politika/verhovna-rada-zaboronila-diyalnist-v-ukrayini-prorosiyskih-partiy-yak-golosuvali-eks-chleni-opzzh-2052385.html
21.04.2022 г.  нардепи від фракції «ОПЗЖ» створили в парламенті нову депутатську групу, яка отримала назву «Платформа за життя та мир». Очолив її колишній голова фракції «ОПЗЖ» Юрій Бойко. https://tsn.ua/politika/opzzh-pereymenuvalasya-v-radi-stvorivshi-novu-deputatsku-grupu-hto-ocholiv-2042770.html
14.04.2022 г. у Верховній Раді було оголошено про призупинення діяльності парламентської фракції «Опозиційна платформа – За життя» https://tsn.ua/politika/u-verhovniy-radi-prizupinena-diyalnist-frakciyi-opzzh-2037187.html

07.03.2022. Народний депутат, член фракції «Опозиційна платформа – За життя», 64 номер у списку найбагатших українців Вадим Столар перебуває за кордоном, але обіцяє невдовзі повернутися і вкласти «всі свої засоби і сили» у відбудову України. https://www.radiosvoboda.org/a/news-stolar-ukraina-viyna/31740556.html
Биография
https://rus.lb.ua/file/person/1386_stolar_vadim_mihaylovich_.html

Соцсети:

#RussiaInvadedUkraine
#ОПЗЖ

21.01.2023.

Нардепа від забороненої партії ОПЗЖ Вадима Столара, який нещодавно повернувся в Україну і був присутній на засіданні парламенту 12 січня, 20 та 21 січня не випустили з України.

Джерело: журналіст УП Михайло Ткач у Facebook з посиланням на джерела в правоохоронних органах

Дослівно: «Після відвідин Верховної Ради і гарантування збереження мандатів «до завершення каденції» депутати від забороненої ОПЗЖ Вадим Столар та Ігор Абрамович вирішили довго не гостювати в Україні та повернутись в Дубай та Монако відповідно.

Джерела у правоохоронних органах інформують, що Ігор Абрамович з короткою зупинкою на святкування дня народження мера Харкова в Ужгороді минулого тижня повернувся до славетної справи оборони Монако.

А от депутат Столар затримався на декілька зустрічей і вирушив на «дубайську передову» вчора. За даними джерел у правоохоронних органах, ані вчора, ані сьогодні Столар так і не пройшов кордон і був вимушений повернутись до Києва. Зараз активно контактує з представниками влади. Джерела серед прикордонників кажуть, що по Столару наразі стоїть заборона на виїзд».

Що передувало: Народні депутати від забороненої партії ОПЗЖ Вадим Столар та Ігор Абрамович, які від початку повномасштабного вторгнення Росії проживали на Лазуровому узбережжі, нещодавно повернулись в Україну і відвідали засідання парламенту. https://www.pravda.com.ua/news/2023/01/21/7385948/

СБУ розслідує участь окремих будівельних компаній Києва в легалізації коштів Медведчука та інших підсанкційних осіб
Служба безпеки України провела низку обшуків у представників будівельних компаній Києва, підконтрольних одному з депутатів Верховної Ради від забороненої партії «ОПЗЖ». На переконання слідства, ці комерційні структури були залучені до протиправних схем легалізації коштів в інтересах колишніх депутатів Віктора Медведчука і Тараса Козака.
Аналогічні схеми працювали також на користь інших громадян рф та рб, до яких були застосовані санкції РНБО, країн ЄС та США.
Наразі дії СБУ спрямовані на ліквідацією всіх протиправних схем та каналів легалізації фінансових активів, які застосовували зловмисники. Зокрема, мова йде і про викуп корпоративних прав українських забудовників різними офшорами та російськими банками, і про спрямування коштів від продажу нерухомості на фінансування дій, що задають шкоди державній безпеці.