Адвокати Трампа ведуть переговори з прокурором округу Фултон щодо деталей його здачі — CNN

Шериф округу вже заявив, що поводитиметься із експрезидентом так само, як з іншими обвинуваченими.

Адвокати колишнього президента Дональда Трампа ведуть переговори з окружною прокуратурою округу Фултон щодо деталей його здачі, повідомили CNN два джерела, знайомі з переговорами.

На даний момент дата не визначена, джерела припускають, що це станеться наступного тижня.

Окружний прокурор округу Фултон Фані Вілліс дала Трампу та його 18 співобвинуваченим час до 25 серпня, щоб добровільно здатися.

У заяві у вівторок шериф округу Фултон Пет Лабат заявив, що очікує, що всі 19 обвинувачених, включаючи Трампа, здадуться у в’язниці округу Фултон.

Здача Трампа та його звинувачення виглядатимуть у Джорджії інакше, ніж у його попередніх трьох кримінальних справах.

Раніше шериф заявляв, що він поводитиметься з цими обвинуваченими так само, як і з будь-якими іншими: у них візмуть відбитки пальців та зроблять фотознімки.

Однак владі округу Фултон потрібно буде узгодити з Секретною службою та адвокатами Трампа логістику здачі колишнього президента.

Очікується, що першу явку Трампа та інших підсудних призначить суддя Верховного суду округу Фултон Скотт Макафі, якому випало розглядати історичну справу.

Згідно з обвинувальним висновком, оприлюдненим пізно ввечері в понеділок, колишньому президенту Дональду Трампу та 18 іншим особам було пред’явлено кримінальні обвинувачення у зв’язку зі спробами скасувати перемогу Джо Байдена в штаті Джорджія 2020 року.

Експрезиденту було пред’явлено обвинувачення за 13 пунктами, що включали порушення закону штату про рекет, підбурювання державного службовця до порушення присяги, змову з метою видати себе за державного службовця, змову з метою здійснення підробки першого ступеня та змову з метою подавання фальшивих документів.

В обвинуваченнях, які одне за одним висувають проти Дональда Трампа, вже можна й заплутатися. Але експрезидент США не здається, сподіваючись знову ввійти до Білого дому 2024 року й помилувати самого себе. Однак обвинувачення, пред’явлене в понеділок основному республіканському кандидату, може перекреслити ці плани.

“Чим загрожує Трампу новий суд у Джорджії?” — пише Анна Бродські-Кроткіна.

Джерело