Альтернатива Mavic 3 — компанія DJI представить новітній дрон

Він буде обладнаний потрійною основною камерою.

Компанія DJI через два дні розширить лінійку недорогих квадрокоптерів. Уже цього тижня в Китаї відбудеться презентація дрона DJI Air 3. Про це повідомляє Photorumours.com.

Безпілотний літальний апарат буде обладнаний потрійною основною камерою. Роздільна здатність не уточнюється, проте деякі параметри оптичних модулів уже відомі.

Зокрема, два телеоб’єктиви зможуть забезпечувати зум кратністю 3x і 7x без втрати якості. Модулі будуть обладнані сенсорами оптичного формату 1/1,3″ і 1/2″ відповідно. Головна камера буде побудована на базі сенсора типу 1″.

Презентація DJI Air 3 в Китаї відбудеться 28 червня 2023 року. Квадрокоптер надійде в продаж за ціною від $1065. Як завжди, будуть передбачені комплекти Fly More Combo з додатковими аксесуарами.

Раніше повідомлялося про презентацію новітнього квадрокоптера DJI Mavic 3 Pro. За повідомленнями виробника, його особливістю є наявність потрійної камери. Він буде обладнаний стандартним модулем з роздільною здатністю 40 МП, телеоб’єктивом із зумом 56x та надширококутною камерою.

Джерело