Апеляція ВАКС лишила під арештом ексзаступника міністра розвитку громад та територій Лозинського

Василя Лозинського підозрюють у хабарництві.

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила під вартою ексзаступника міністра розвитку громад та територій Василя Лозинського, повідомив «Центр протидії корупції». Таким чином апеляція не змінила запобіжний захід, обраний судом першої інстанції.

«Апеляція ВАКС залишила без змін ухвалу слідчої судді Федорак, якою експосадовцю Василю Лозинському змінили запобіжний захід на тримання під вартою з альтернативою застави 5 млн грн», – повідомили в ЦПК.

Рішення про те, що Лозинський лишиться під арештом, прийняли судді Олег Павлишин, Андрій Никифоров, Валерія Чорна.

За даними НАБУ і САП, затриманий 21 січня Лозинський отримав хабар за сприяння укладанню договорів на закупівлю обладнання та техніки за завищеними цінами. Як писало ZN.UA, йдеться про придбання генераторів. На тлі цього Кабінет міністрів України звільнив Лозинського з посади заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури.

ВАКС також арештував із альтернативою внесення застави ще двох фігурантів справи – ймовірних організатора та пособника у кримінальному правопорушенні щодо надання хабаря ексзаступнику глави Мінрегіону. 

Джерело