Армія США планує якнайшвидше впровадити нові системи радіоелектронної боротьби

Йдеться про найсучасніші зразки техніки.

Армія США поспішає розгорнути власні системи РЕБ, які зараз знаходяться в розробці, з урахуванням ефективності засобів радіоелектронної боротьби у війні в Україні. Про це пише видання Defense News з посиланням на офіційну особу, яка займається закупівлями.

“Після десятиліть атрофії арсеналу, служба знову надає пріоритет радіоелектронній боротьбі”, — кажуть у виданні, говорячи про армійську систему Terrestrial Layer System, яка складається з двох компонентів — Brigade Combat Team та Echelons Above Brigade.

Сам комплекс TLS — це комбінована система, яка поєднує в собі компоненти кібербезпеки, радіотехнічної розвідки та радіоелектронної боротьби, водночас варіант BCT призначений для невеликих формувань, тоді як EAB — для корпусів та дивізій.

Над обидвома компонентами системи TLS працює американська компанія Lockheed Martin, зокрема у квітні цього року Армія США звернулася до виробника з проханням інтегрувати TLS-BCT на їхні бронетранспортери Stryker і розпочати роботи з планування оснащення такими системами майбутньої заміни M113 під назвою Armored Multi-Purpose Vehicle або ж AMPV.

Раніше повідомлялося, що Сполучені Штати Америки розглядають Австралію як чудовий полігон для випробування сучасних зразків гіперзвукової та далекобійної зброї.

Джерело