Банкова зайшла в глухий кут: усі кандидати на посаду глави КМДА/КМВА відмовилися від портфеля

Це стало відомо після вечірньої наради, яка сьогодні, за даними декількох джерел, пройшла у президента Зеленського.

На Банковій триває активне обговорення питання ухвалення президентом рішення про зняття з посади голови КМДА Віталія Кличка, а також начальника Київської міської військової адміністрації Сергія Попка. Внаслідок чого обидві посади може обійняти одна довірена особа президента.

Йшлося про основного кандидата на посаду — ексглаву Луганської обласної військової адміністрації Сергія Гайдая, та запасного – міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишин.

Але, за інформацією ZN.UA, сьогодні ввечері обидва кандидати відмовилися від посади, тому “зачистка” столиці поки призупинена.

Водночас, за деякими джерелами, обговорювався ще один варіант — кандидатура колишнього помічника ексзаступника голови ОПУ Кирила Тимошенка. Однак бекграунд Юрія Голика, якого добре знають у НАБУ, точно не для софітів. Тому його згода допомогти президенту теж малоймовірна.

Таким чином, основне завдання Банкової — оперативно знайти людину, яка погодиться сісти одразу у два крісла в Києві та реалізувати план Зеленського зі знищення місцевого самоврядування в столиці України.

Як повідомляють джерела, сьогодні о 24.00 планується ще одна нарада з цього приводу. Всі рішення, найімовірніше, проводитимуть через РНБО. Намагаючись виправдати їх в очах міжнародних партнерів, які, м’яко кажучи, навряд чи вітатимуть такий антидемократичний крок Зеленського.

Раніше ZN.UA повідомляло, що за результатами перевірок у Києві та інших областях можуть бути зняті не лише Кличко та Попко, а й майже всі голови районних державних адміністрацій столиці, плюс — низка голів обласних військових адміністрацій та їхніх заступників.

 

 

Джерело