Близько 300 людей загинуло в Марокко внаслідок потужного землетрусу – Reuters

Влада цієї африканської країни каже, що це попереднє число.

За даними на цей час, щонайменше 296 людей загинули в Марокко через сильний землетрус, який стався в горах Високого Атласу пізно ввечері в п’ятницю. Ще 153 дістали поранення. Були зруйновані будівлі, і жителі великих міст стали залишати свої помешкання. Про це повідомляє Reuters.

Місцева влада повідомила, що більшість смертей сталася у важкодоступних гірських районах. У МВС Марокко визнають, що 296 – це попереднє число.

Жителі Марракеша, найближчого до епіцентру великого міста, розповіли, що в старому місті, об’єкті Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, обрушилися деякі будівлі, а місцеве телебачення показало фотографії мінарету, що впав, мечеті з уламками, що лежать на розбитих автомобілях.

Геофізичний центр Марокко повідомив, що землетрус магнітудою 7,2 стався в районі Ігіль у Високому Атласі одразу після 23:00. Геологічна служба США оцінила магнітуду землетрусу в 6,8 і повідомила, що він стався на відносно невеликій глибині – 18,5 км.

Раніше повідомлялося, що поблизу ядерного полігону Пунгері в Північній Кореї 13 серпня сталися два землетруси із серії, яка вразила регіон за останні місяці. Їхня магнітуда була в межах 2,7.

Джерело