Болгарія проведе спільні з США військові навчання

Вони сприятимуть набуттю сумісності між двома країнами НАТО.

У Болгарії з 5 по 20 серпня в районах авіабази Безмер і аеродрому Чешнегірово пройдуть спільні навчання військово-повітряних сил “Thracian Summer 2023”. Про це повідомляє The Sofia Globe з посиланням на міноборони Болгарії.

У Повітряних силах країни розповіли, що вже понад 15 років спільна з США підготовка сприяла накопиченню Військово-повітряними силами та Силами спеціальних операцій Болгарії значного досвіду реальної взаємодії в міжнародному середовищі.

У “Thracian Summer 2023” задіяні особовий склад і засоби Міністерства оборони та підпорядкованих йому структур, ВПС Болгарії, Об’єднаного командування спеціальних операцій і формувань ВПС США в Європі з трьома транспортними літаками С-130.

Цілі навчань – удосконалення в Повітряних силах процедур всебічного матеріально-технічного забезпечення та підтримки країни в досягненні оперативної сумісності, підвищенні теоретичної та тактико-спеціальної підготовки зенітно-ракетних підрозділів.

Раніше повідомлялося, що Уряд Болгарії схвалив проєкт угоди між своїм МВС та Міноборони України про безкоштовне надання партії зі 100 бронетранспортерів.

Джерело