Борис Джонсон знайшов постійну роботу

Тепер він пише колонки для Daily Mail. Перша – про схуднення

Після складання депутатських повноважень на тлі скандалу, колишній прем’єр Великої Британії Борис Джонсон знайшов нову регулярну роботу у сфері журналістики. Як повідомило британське видання Daily Mail, тепер Джонсон писатиме для них колонки.   

«Ким міг бути «новий ерудований колумніст», оголошений на обкладинці сьогоднішньої Daily Mail? Звичайно, багато хто здогадався, і тепер ми раді підтвердити його особу… колишній прем’єр-міністр Борис Джонсон, відомий як один з найдотепніших і найоригінальніших авторів у цьому бізнесі», – повідомило видання.

Daily Mail зазначає, що колонка Джонсона «на цілу сторінку» з’являтиметься щосуботи. 

«Незалежно від того, чи є ви фанатом Бориса чи ні, це буде обов’язковим до прочитання – як у Вестмінстері, так і для мільйонів людей по всьому світу. Слідкуйте за його блискучим дебютним виступом, який відбудеться сьогодні… Його неможливо пропустити – і він сповнений сюрпризів…» – заінтригувало своїх читачів Daily Mail.

Перша колонка Джонсона дійсно з’явилася вже сьогодні. Вона про ожиріння та схуднення. 

Нагадаємо, що Борис Джонсон склав депутатські повноваження на тлі звинувачень у введенні в оману, коли заперечував факт вечірки на Даунінг-стріт, 10, організованій для членів кабінету та співробітників його адміністрації під час карантинних обмежень через COVID-19.

Раніше Джонсон заявив, що претендуватиме на посаду генсека НАТО після того, як цього року її залишить Єнс Столтенберг. На думку CNN, ім’я Бориса Джонсона дійсно увійде в історію, але «не з тих причин, з яких він цього хоче».  

Джерело