«Це нікого не має дивувати», – у Раді нацбезпеки США прокоментували інформацію про падіння літака Прігожина

Байдена проінформували про інцидент

У Раді нацбезпеки США прокоментували інформацію про падіння у Росії літака, який належав засновнику воєнізованої групи найманців «Вагнер» Євгєнію Прігожину. За даними, які озвучує російська пропаганда, Прігожин теж був у цьому літаку. 

«Ми бачили повідомлення. Якщо вони підтвердяться, це нікого не повинно дивувати», – заявила представниця Ради нацбезпеки США Едрієн Вотсон, передає «Голос Америки».

За даними видання, президента США Джо Байдена вже поінформували про падіння літака.

Нагадаємо, що 23 серпня у Тверській області Росії впав літак Embraer Legacy 600 з реєстраційним номером RA-02795, який належав Прігожину та прямував з Москви до Петербурга. Прігожин був у списках пасажирів. За попередніми даними, загинули десятеро людей: семеро пасажирів та три члени екіпажу. 

 

Пізніше державний канал «Россия 24» розповсюдив інформацію, що Євгєній Прігожин загинув в авіакатастрофі.

Раніше CNN заявляли, що після збройного заколоту Прігожина та його найманців у червні, його присутність у Росії шкодила президенту Росії Владіміру Путіну. Журналіст-розслідувач Христо Грозєв в інтерв’ю Financial Times заявив, що Прігожин залишається ціллю для Путіна, а отже, він або помре, або відбудеться новий заколот.

Джерело