ЦНС: Путін призначив 222 особи на посади суддів у тимчасово окупованому Криму

Псевдосуддів на ТОТ кремлівський диктатор призначив терміном на 6 років.

Президент Росії Владімір Путін призначив у тимчасово окупованому Криму 222 людини на посади суддів. Про це повідомляє Центр національного спротиву з посиланням на указ президента РФ №607 “Про призначення суддів федеральних судів і про представників президента у кваліфікаційних комісіях суддів суб’єктів РФ”.

У відомстві зазначили, що “суддів” призначено терміном на 6 років.

“Таким чином окупанти продовжують формувати силовий апарат на ТОТ для проведення репресій проти місцевих мешканців”, – додали у Центрі нацспротиву.

Варто зазначити, що у 2015 році Вища кваліфікаційна комісія суддів рекомендувала Вищій раді юстиції звільнити 283 судді з Криму. Комісія, розглянувши звернення заступника Генпрокурора Анатолія Матіоса, народного депутата Сергія Лещенка, Голови Верховного Суду Ярослава Романюка стосовно дисциплінарної відповідальності суддів на тимчасово окупованій території АР Крим та міста Севастополя.

Раніше також у ЦНС повідомляли, що у Криму загарбники посилюють так звані “контрдиверсійні” заходи. Для ефективнішого пошуку українського підпілля окупаційна влада збільшує число поліцаїв.

Джерело