Департамент охорони культурної спадщини КМДА очолить Марина Соловйова

Вона відома своєю активною позицією із збереження пам’яток міста.

Директоркою Департаменту охорони культурної спадщини Київської міської державної адміністрації  стане Марина Соловйова, яка займалась збереженням Пейзажної алеї та Гостинного двору. Про це у п’ятницю, 18 серпня, повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.

«Людина, яка завжди опікувалась збереженням старого Києва і багато для цього зробила», – охарактеризував Кличко Соловйову.

Заступником керівника департаменту  буде призначений активіст Дмитро Перов, кандидатуру якого запропонувала столична громадськість.

Як заявив напередодні Перов, департамент зосередиться на розробці правового механізму, який практично буде захищати історичну забудову, яка поки не набула статусу памʼяток,  створенням та розвитком міської Стратегії збереження культурної спадщини та пропрацює програму  захисту мозаїк-об’єктів монументального мистецтва.

Марина Соловйова з 2016 року — членкиня Громадської ради доброчесності. У 2015 році балотувалась до Київської міської ради від партії “Громадянська позиція” за округом №111 (Шевченківський район).

Також двічі – у 2014 та 2019  роках – балотувалась до Верховної ради України від партії «Громадянська позиція».

Є співзасновницею та керівницею ГО «Андріївсько-пейзажна ініціатива».

Джерело