Джо Байден відвідає В’єтнам у вересні

США бачать В’єтнам своїм партнером у регіоні.

Президент США Джо Байден відвідає В’єтнам 10 вересня. Він зустрінеться з вищими посадовими особами цієї країни для обговорення низки питань – від технологій і економіки до регіональної стабільності та змін клімату. Вашингтон вважає Ханой одним із головних партнерів у південно-східному азійському регіоні.

Про підготовку поїздки повідомили у Білому домі.

Байден зустрінеться в Ханої з генеральним секретарем Комуністичної партії В’єтнаму Нгуєн Фу Чонгом та іншими ключовими керівниками.

Зазначається, що лідери країн вивчатимуть можливості сприяння розвитку технологій у в’єтнамській економіці, яка націлена на інноваційність

«Також обговорюватиметься зміцнення міждержавних зв’язків за допомогою освітніх обмінів і розподілу робочої сили. Водночас порядку денному стоятимуть питання боротьби зі зміною клімату та зміцнення миру, процвітання і стабільності в регіоні», – йдеться у заяві.

Раніше прем’єр-міністр В’єтнаму Фам Мінь Чінь і держсекретар США Ентоні Блінкен в суботу, 15 квітня, висловили бажання поглибити зв’язки країн, оскільки Вашингтон прагне зміцнити альянси в регіоні для протидії зростанню впливу Китаю.

Джерело