Допомогти дитині уникнути сирітської долі – найпочесніша місія в житті – Зеленський

В Україні відзначають День усиновлення та День рятівника.

Президент Володимир Зеленський записав відео подяки воїнам та всім, хто захищає українське небо. Президент також подякував  кожній бригаді, яка зараз виконує бойові завдання на передовій.

“А особливо відзначу сьогодні воїнів, які крок за кроком повертають Україні своє саме в районі Бахмута. 80-та бригада ДШВ, 5-та окрема штурмова бригада, славетна 95-та й Об’єднана штурмова бригада Національної поліції «Лють». Кліщіївка! Молодці!”, – зазначив президент.

Зеленський також подякував працівникам і працівницям ДСНС України, які сьогодні відзначають професійне свято.

“Сьогодні я хочу подякувати не лише всім нашим рятівникам, але й усім рідним – мамам і татам хлопців і дівчат, чоловіків і жінок, які працюють у Державній службі з надзвичайних ситуацій України. Я дякую вам за те, що ваші діти виховані саме так: рятувати інших, робити все наше суспільство більш міцним і більш людяним. Дякую!”, – зазначив Зеленський.

Він нагадав, що 17 вересня в Україні відзначається День усиновлення.

“Це, певно, одна з найпочесніших місій у житті – допомогти дитині уникнути сирітської долі. Ми як держава маємо прийти до того, щоб для всіх дітей у нашій країні, для всіх, хто залишився без батьківського піклування, знайшлася своя родина – свій власний дім, сім’я. Інтернати – це має бути точно не про Україну. Я дякую всім, хто працює заради цього!”, – додав президент.

Зазначимо, сьогодні в Україні на одного кандидата в усиновлювачі приходиться близько 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. При цьому 70% – це діти старшого віку.

Джерело