Ексдиректор табору “Зміна” отримав підозру в розкраданні бюджетних коштів 

Привласнив 3,5 млн грн.

За процесуального керівництва Подільської окружної прокуратури Києва підозру в розкрадання отримав ексдиректор позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку “ЗМІНА”. Табір перебуває у віданні департаменту освіти і науки, молоді і спорту Київської міської державної адміністрації. Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Як виявили правоохоронці, табір “ЗМІНА” в особі директора уклав договір про капітальний ремонт корпусів з підрядником — приватним підприємством. На підставі актів виконаних робіт на рахунок підрядника перерахували бюджетні кошти, виділені на ремонт.

Правоохоронці встановили, що директор підписав акти виконаних робіт, до яких були внесені недостовірні дані стосовно вартості ремонту та витрат.

Експертиза підтвердила необґрунтоване завищення вартості робіт та матеріалів на понад 3,5 млн грн. Директору інкримінують .ч. 4, 5 ст. 191 КК України — розтрата бюджетних коштів в особливо великих розмірах.

Нагадуємо, заступнику директора столичного КП повідомили про підозру за розтрату бюджету на реконструкцію бруківки на Подолі.

Джерело