Ексглава МЗС Австрії, яка танцювала з Путіним, переїхала до Росії зі своїми поні

Тварин доставили до РФ на військовому літаку.

Колишній міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайсль, яка стала популярною у 2018 році завдяки танцю з президентом Росії Владіміром Путіним на своєму весіллі, переїхала до Санкт-Петербурга разом зі своїми поні, яких доставили на російському військовому літаку, повідомляє The Guardian.

Запросивши Путіна на своє весілля, Кнайсль зазнала масштабної критики, оскільки це сталося всього через кілька місяців після того, як деякі країни ЄС, за винятком Австрії, вислали десятки російських дипломатів у відповідь на отруєння Сергія Скрипаля в Солсбері.

Залишивши австрійський уряд у 2019-му, в 2020-му Кнайсль переїхала до Франції і стала запрошеним оглядачем пропагандистського телеканалу Russia Today.

Після “вигнання”, за її словами, з Франції вона перевезла свої книги, одяг та поні з Марселя до Бейрута, але Ліван був тимчасовим рішенням: кожні шість тижнів вона їздила до Росії по роботі, де зараз працює над новим аналітичним центром.

Минулого тижня два поні Кнайсль були доставлені до Санкт-Петербурга на військовому літаку з російської авіабази Хмеймім у Сирії – такий метод обраний у зв’язку з блокуванням зручніших альтернатив через санкції проти РФ.

У червні Кнайсль відкрила Горьківський центр – аналітичний центр при Санкт-Петербурзькому університеті, який працюватиме під її керівництвом. Центр створений для “сприяння визначенню політики Російської Федерації” з акцентом на Близький і Середній Схід.

У 2021 році Кнайсль увійшла до складу ради директорів російського нафтового гіганта “Роснефть”. У травні 2022 року вона залишила посаду після того, як Європарламент прийняв резолюцію, що загрожує санкціями європейцям, які все ще входять до рад директорів великих російських компаній.

Джерело