Екскерівник Банку Англії очолить правління Bloomberg

Колишній глава Банку Англії Марк Карні був призначений головою нової ради директорів американської фінансової інформаційної та медіакомпанії Bloomberg.

Керівник відділу продуктів Bloomberg Влад Клячко також був призначений генеральним директором у рамках масштабної перестановки в керівництві компанії. Як передає BBC,  засновник фірми, 81-річний Майкл Блумберг, зробив заяву в електронному листі співробітникам.

Пан Карні раніше працював з паном Блумбергом над проєктами, пов’язаними з кліматом.

Підвищення пана Клячка відбулося на тлі того, що зросла кількість припущень щодо планів наступника в компанії.

У результаті перестановки більше нових членів правління буде призначено «в короткий термін», а існуючі члени займуть почесні посади.

В електронному листі пана Блумберга, про який вперше повідомив веб-сайт The Information, також було ясно, що він залишиться у фірмі та «нікуди не піде».

Очікується, що пан Карні продовжить свою посаду голови правління канадської інвестиційної компанії Brookfield Asset Management.

Bloomberg не відразу відповів на запит ВВС про коментар.

Пан Карні, який зараз є спеціальним посланником ООН з питань кліматичних заходів і фінансів, став керуючим Банку Англії в липні 2013 року і залишив цю посаду в березні 2020 року.

До цього він був керуючим центрального банку своєї країни, Банку Канади.

Він також займав посади у фінансовому департаменті канадського уряду та інвестиційному банку Уолл-стріт Goldman Sachs.

Містер Блумберг, який був мером Нью-Йорка з 2002 по 2013 рік, заснував компанію Bloomberg LP у 1981 році.

Мультимільярдер-філантроп повернувся в компанію в 2014 році, прийнявши керівництво фірмою від тодішнього виконавчого директора Деніела Доктороффа.

Містер Блумберг балотувався в якості кандидата на пост президента США від Демократичної партії у 2020 році, перш ніж вийти з перегонів через три місяці.

Згідно з даними журналу Forbes, його власність оцінюється в понад 96 мільярдів доларів (75,2 мільярда фунтів).

Джерело