Фінляндія анонсувала новий пакет військової допомоги для України на 94 мільйони євро

“При ухваленні рішення про надання Фінляндією додаткової допомоги були враховані як потреби України, так і ресурси фінських Збройних сил”.

В уряді Фінляндії ухвалили рішення про надання нового пакету військової підтримки для України. Про це повідомляє офіційний сайт відомства.

У заяві йдеться, що заміна оборонних засобів, що містяться в цьому пакеті, коштуватиме Фінляндії приблизно 94 мільйони євро. Сукупна вартість усіх пакетів оборонної допомоги, наданих до цього часу, становить близько 1,3 мільярда євро.

“Підтримка України з боку Фінляндії та наших союзників залишається непохитною. Ключовим питанням з точки зору майбутнього безпекового порядку в Європі й Фінляндії є здатність стримати агресію Росії проти України”, – сказав глава Міноборони Фінляндії Антті Хяккінен.

Зазначається, що з оперативних міркувань та з метою забезпечення безпечного прибуття допомоги до місця призначення, подальші подробиці щодо змісту пакета, способу його доставки та графіку не надаються.

“При ухваленні рішення про надання Фінляндією додаткової допомоги були враховані як потреби України, так і ресурси фінських Збройних сил”, – додали у заяві.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Фінляндія розпочинає вивчення можливостей щодо виробництва фінської бронетехніки в Україні. Зазначається, що розгляд самої ймовірності виробництва бронетехніки розпочався на прохання президента України Володимира Зеленського.  

Джерело