Голова Тернопільської облради може повернутися на посаду: ВАКС відмовив у відстороненні

Михайло Головко офіційно може повернутися до виконання обов’язків голови облради.

​Вищий антикорупційний суд відмовив САП у відстороненні від посади голови Тернопільської обласної ради Михайла Головка. Про це повідомляє Центр протидії корупції. Головко може повернутись на робоче місце.

Хоча прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури клопотав про відсторонення Головка, аби запобігти можливості незаконного впливу на свідків, які пов’язанні з виконанням адміністративних повноважень, суддя не задовольнив клопотання прокурора. 

Раніше повідомлялося, що НАБУ викрило Михайла Головка та двох заступників голови обласної адміністрації на хабарі у 2,4 млн гривень від бізнесмена-волонтера. Окрім Головка затримали Ігоря Дем’янчука, першого заступника голови Тернопільської ОВА Володимира Труша, та Ігоря Гайдука. Голову Тернопільської обласної ради та двох заступників голови Тернопільської військово-цивільної адміністрації затримали “на гарячому” після передачі третього траншу хабаря розміром понад 600 тисяч гривень.

Головку обрали запобіжний захід у вигляді арешту з заставою у 805 тисяч гривень. САП оскаржувала в Апеляційній палаті ВАКС це рішення. Прокурор не погоджувався з розміром застави та вважав, що для Головка заставу мають збільшити до 13 мільйонів гривень, для першого заступника голови Тернопільської ОВА Дем’янчука 10 млн гривень та  8 млн гривень для іншого заступника голови ОВА Гайдука.

Згодом за Головка внесли заставу і він вийшов з СІЗО.

Джерело