Я би дуже хотів, щоб члени НАТО надали нам інформацію щодо українських корупціонерів у країнах Альянсу – Данілов

“Нам постійно розповідають про корупцію, але не кажуть, в яких Монте-Карло, Лас-Вагасі і так далі ці корупціонери витрачають свої статки”.

Секретар РНБО Олексій Данілов, коментуючи заяви представників деяких країн про те, що наявність корупції є однією з перешкод на шляху до НАТО, запропонував країнам Альянсу надати інформацію про українських корупціонерів на території їхніх держав. Про це він розповів в ефірі телемарафону.

“Нам періодично закидають позицію щодо наявності корупції. Я би дуже хотів, щоб члени НАТО надали нам інформацію щодо тих корупціонерів, які на сьогоднішній день ховають гроші на банківських рахунках, які розташовані на території членів Альянсу, щоб вони нам дали інформацію про їхні маєтки, про їхні яхти. Бо відбувається якийсь односторонній рух. Нам постійно розповідають про корупцію, але не кажуть, в яких Монте-Карло, Лас-Вагасі і так далі ці корупціонери витрачають свої статки. Я би дуже хотів, щоб ми налагодили цю співпрацю”, –  зазначив Данілов.

Водночас, неназваний високопосадовець НАТО під час спілкування з журналістами на полях Вільнюського саміту заявляв, що прогрес української влади в питанні подолання корупції є доволі хорошим.

Джерело