Ядерна атака з боку Пхеньяна стане кінцем режиму в КНДР – президент Південної Кореї

Удар КНДР отримає «швидку, нищівну та рішучу відповідь», заявив президент Юн

Президент Південної Кореї Юн Сок Йоль заявив, що нанесення ядерного удару з боку Північної Кореї стане «кінцем режиму». Про це південнокорейський президент заявив у інтерв’ю агентству Associated Press перед від’їздом до Нью-Йорку для участі у Генеральній Асамблеї ООН, де він застерігатиме світ про небезпеку співпраці Російської Федерації та КНДР. 

«Наші дві країни (Південна Корея і США) підтвердили, що будь-яка ядерна атака Північної Кореї буде зустрінута швидкою, нищівною та рішучою відповіддю, яка призведе до кінця режиму… У майбутньому розширене стримування [Південної Кореї] і США перетвориться на спільну систему, в якій обидві країни обговорюватимуть, прийматимуть рішення і діятимуть разом. Ми також посилюватимемо здатність стримувати і реагувати на будь-яку ядерну або ракетну загрозу з боку Північної Кореї», – сказав Юн, передає Associated Press.

Співпраця між РФ та КНДР викликає занепокоєння щодо збільшення можливостей Росії у війні з Україною, а у Сеулі переймаються про те, що можлива передача складних військових технологій від РФ допоможе Північній Кореї отримати супутник-шпигун, атомний підводний човен і більш потужні ракети, спрямовані проти Південної Кореї.

Цього тижня у російському Владивостоку зустрілися два світові вигнанці – Владімір Путін і Кім Чен Ин. Лише факт зустрічі та перспективи військово-технічного співробітництва РФ і Північної Кореї викликали серйозне занепокоєння у західних країн та азійських сусідів КНДР. Про те, «Чим для нас небезпечний Кім Чен Ин у гостях у Путіна» – читайте в статті Наталії Бутирської на ZN.UA.

Джерело