Жителів окупованого Сєвєродонецька відправляють рити окопи за дзвінки з дахів будинків — Лисогор

Раніше на них накладали штраф.

Жителів Сєвєродонецька, яких російські загарбники затримують за телефонні дзвінки з дахів багатоповерхівок, відправляють рити окопи. Про це в Телеграмі повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор.

“Стало відомо, що відбувається з сєвєродончанами, яких упіймали за намагання зробити дзвінок із дахів багатоповерхівок. Раніше на них накладали штраф, потім почали затримувати. Однак цього окупантам виявилося замало. Люди повертаються і розповідають, що після затримання їх відвозили за межі міста і змушували робити укріплення для військових РФ. Риттям окопів вони займалися по два тижні”, – написав Лисогор.

Начальник ОВА додав, що окупанти продовжують терор цивільного населення, відкриваючи вогонь із артилерії по селах Луганщини. Напередодні знову обстріляли Невське та територію навколо нього, а також Діброву та Білогорівку, по якій ще й завдали авіаційного удару.

“Окупаційні адміністрації Кадіївки та Алчевська перевіряють співробітники ФСБ. Допитують на наявність рідних на підконтрольній уряду України території, запитують цю інформацію й про колег”, – додав Лисогор. 

За його словами, перевіряють також усіх, хто має доступ “к государственной тайне”. Аналогічні заходи будуть проведені росіянами в кожному населеному пункті, бо у так званій “ЛНР” підвищують показник виявлення шпигунів.

Раніше повідомлялося, що колаборанти на тимчасово окупованих територіях Луганщини узгоджують з “керівництвом” так званої “ЛНР” варіанти можливої евакуації. 

Джерело