Кабмін затвердив механізм підвищення кваліфікації для роботи на деокупованих територіях

Це потрібно для створення резерву працівників, які займатимуться реінтеграцією звільнених районів.

Кабінет міністрів України в суботу, 24 червня, ухвалив постанову щодо механізму втілення експериментального проєкту для підвищення кваліфікації людей, які бажають працювати на звільнених від російських загарбників територіях. Рішення насамперед стосується керівних працівників і спеціалістів державного управління, повідомили на Урядовому порталі.

“Таке навчання здійснюватиме Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Саме цей заклад вищої освіти є провідним у підготовці фахівців за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»”, – додали в Кабміні.

Там також уточнили, що рішення розробили на виконання постанови “Про реалізацію експериментального проекту щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України”. Документ напрацювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій разом із Національним агентством з питань державної служби і представництвом нашого президента в Криму.

Як зазначається, затверджений порядок спрямований на підготовку кадрів з метою реінтеграції звільнених від росіян територій держави.

У травні український уряд схвалив механізм формування резерву працівників для роботи на деокупованих територіях, щоб забезпечити кадрами військові адміністрації й інші державні органи у звільнених районах.

Джерело