Керівництво “Київмедспецтрансу” відсторонили від посад за розкрадання мільйонів грн на “швидких”

Також зловмисникам було призначено запобіжні заходи.

Шевченківський районний суд відсторонив від займаних посад керівника столичної комунальної організації “Київмедспецтранс” і його заступника, підозрюваних у організації схеми привласнення майже 13 мільйонів гривень бюджетних грошей, що мали піти на закупівлю запчастин для автомобілів швидкої допомоги та їх функціонування в Києві, повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

Там нагадали, що, за даними слідства, службові особи організували схему розкрадання коштів разом з директорами п’яти товариств. Підконтрольні фірми мали перемогу у відповідних закупівлях і продавали запчастини за завищеними цінами. Згідно з результатами експертизи, йдеться про завищення вартості приблизно на 13 млн грн.

“Слідчий суддя Шевченківського районного суду погодився із доводами прокурора щодо наявності ризиків та задовольнив клопотання прокурора про відсторонення керівника “Київмедспецтранс” та одного з його заступників від займаних посад до жовтня поточного року в межах строку досудового розслідування”, – уточнили в повідомленні.

До цього підозрювані за частиною 5 статті 191 Кримінального Кодексу також отримали запобіжні заходи. Директору “Київмедспецтрансу” призначили тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі десять мільйонів гривень. Заступник отримав запобіжний захід у вигляді застави на 1,7 млн грн.

Раніше суд ухвалив рішення про арешт майна полковника-начальника аварійно-рятувального загону спеціального призначення Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області, який під час дії воєнного стану налагодив схему продажу пального, що виділялося для роботи ДСНС.

Джерело