Київська влада розробила 15 сценаріїв на випадок надзвичайних ситуацій взимку – КМДА

Скоро в столиці планують провести пов’язані з цим тренування.

Влада міста Києва розробила 15 сценаріїв роботи на випадок надзвичайних ситуацій, які потенційно могли б виникнути протягом наступної зими, розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв у інтерв’ю виданню “Вечірній Київ”.

За його словами, в серпні в столиці планується проведення тренувань щодо стійкості системи життєзабезпечення міста в умовах блекауту. Подібні заходи дозволяють краще відпрацьовувати різні варіанти розвитку подій під час опалювального сезону.

“Такі штабні тренування регулярно робимо – готуємося до різного розвитку подій, в тому числі й з найгіршими умовами. Це, зокрема, сценарії дій у випадку пошкодження об’єктів інфраструктури. У минулу зиму ми входили як у невідомість, в майбутню – розуміємо, що нас може очікувати та розуміємо, наскільки може бути нелегко”, – зазначив Пантелеєв.

Він також сказав, що місто виконало дві третини робіт щодо підготовки до осінньо-зимового періоду. Посадовець уточнив: “Є план підготовки, графік, за яким рухаємось. Ще два місяці є на проведення необхідних робіт та ремонтів. До 1 жовтня плануємо завершити”.

Раніше міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук розповіла, як уряд готується до можливих обстрілів енергетики взимку.

Джерело