Колишня міністерка закордонних справ Австрії переїхала жити в Росію

Карін Кнайсль відома тим, що на власне весілля запросила Путіна та танцювала із ним.

Колишня міністерка закордонних справ Австрії Карін Кнайсль, яка на своє весілля запрошувала президента Росії Владіміра Путіна, переїхала з Австрії до Росії, де оселилася в селі Петрушово в Рязанській області. Про це повідомило видання «Вид сбоку».

Журналісти зустріли колишню австрійську міністерку на місцевому святі.  Зазначаєтьсяя, що до Росії вона переїхала торік, після того, як заявила про погрози на свою адресу.

Карін Кнайсль заявила журналістам, що її «ніде не приймали», тому вона спочатку вирішила поїхати до Лівану, а згодом знайомі підшукали їй житло в Росії. Зокрема колишня австрійська чиновниця винаймає житло у француженки, яка володіє нерухомістю у російському селі. При цьому на питання журналістів, скільки ще вона планує прожити у Петрушово, Кнайсль відповіла, що «заплатила ще за місяць, а далі подивимося».

«Було непросто приїхати сюди, але я намагаюся знайти свій шлях, хоча це нелегко. Тут мені подобається, у цьому селі дуже мило. Я приступила до роботи, продовжую викладання і навчання, пишу свої книжки, вивчаю мову», – сказала вона.

За словами Кнайсль, її запросили працювати до створеного у березні цього року центру G.O.R.K.I. [Геополітична обсерваторія з ключових проблем розвитку Росії] при Санкт-Петербурзькому державному університеті. На сайті університету Кнайсль вказана керівницею центру.

На питання про те, чи підтримує вона зв’язки із Путіним, Кнайсль сказала, що востаннє бачила його у 2019 році.

Карін Кнайсль втратила пост міністра в 2019 році після скандалу про політичний вплив РФ та призначення нових виборів. Водночас у 2021 році колишня австрійська чиновниця увійшла до ради директорів російської державної компанії «Роснефть», однак у травні 2022 року вийшла з неї.

Також колишня міністерка певний час писала колонки для російського державного телеканалу RT.

Джерело