Коломойський не вноситиме заставу – адвокат олігарха

Захисники будуть подавати апеляцію.

Олігарх Ігор Коломойський, якому Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід  у вигляді перебування під вартою упродовж 60 діб з можливістю вийти під заставу у майже 510 мільйонів гривень, не вноситиме заставу. Про це повідомив адвокат Коломойського Олександр Лисак у коментарі після завершення судового засідання.

Водночас, захисники олігарха заявили, що подаватимуть апеляцію. За законом, вони можуть зробити це упродовж п’яти днів — до 7 вересня. Сьогоднішнє рішення вони назвали показовим і  заявили про низку порушень, втім закликали дочекатись повного тексту судового рішення.

“Хочемо вам сказати, що подаємо апеляцію і чекаємо на повне судове рішення. Заставу не вносимо. Суд не встановив рахунок, на який треба перераховувати кошти. І також у судді немає повноважень визначати місце утримання особи”, — пояснив Лисак.

Як повідомлялось, на прохання адвокатів суд проходив у закритому режимі. Коломойський також заборонив його фотографувати під час розгляду справи. Адвокати під час розгляду справи просили відмовити в обранні будь-якого запобіжного заходу, посилаючись на відсутність обгрунтування підозри та відсутність ризиків. Прокурор просив тримання під вартою з альтернативою у вигляді застави.

В лютому СБУ провела обшуки вдома в олігарха Ігоря Коломойського в рамках розслідування махінацій в «Укртатнафті» та «Укрнафті». Тоді топменеджменту цих двох компаній повідомили про підозру, але не Коломойському.

Джерело