Комітет Ради підтримав законопроект про заборону продажу цигарок в Duty Free

Комітет Ради підтримав законопроект про заборону продажу цигарок в Duty Free

Комітет з питань податкової та митної політики підтримав проєкт закону №9315, яким передбачена заборона продажу тютюнових виробів в магазинах Duty Free.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram народного депутата Ярослава Железняка.

“Комітет з питань податкової та митної політики підтримав мій з колегами законопроект про заборону продажу цигарок у Duty Free №9315 до другого читання”, – написав Железняк.

За його словами, до другого читання текст закону включає повну заборону на продаж цигарок до кінця війни – і вітчизняного виробництва, й іноземного.

Нардеп зазначив, що тимчасова слідча комісія Верховної Ради виявила масштабну схему фіктивних продажів цигарок через магазини Duty Free. Коли на один чек в середньому продавали по 35 пачок цигарок.

“За даним Kantar, частка duty-free зараз на ринку цигарок 10,8%. Тобто кожна друга нелегальна пачка пройшла через цю схему. Закриття цієї схеми – це плюс мінімум пару мільярдів до бюджету”, – наголосив Железняк.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Україні заборонили продавати електронні цигарки та курити їх у громадських місцях з 11 липня.

Джерело