Компанія Northrop Grumman створила 2000-й двигун для ракет, що несуть ядерний заряд

Концерн працює в цій царині з 1996-го року.

Northrop Grumman відзвітувала про досягнення важливої віхи. Компанія завершила роботу над 2000-м твердопаливним ракетним двигуном для міжконтинентальних балістичних ракет Trident II. Про це повідомляє офіційний сайт компанії.

Northrop Grumman розпочав роботу над ракетними двигунами системи Trident II 1996 року. За 27 років американська компанія створила понад 800 двигунів для першого та другого ступенів, а також понад 370 двигунів для третього ступеня.

Trident II – балістична ракета, якою оснащуються підводні човни класу Ohio. Носіями є 14 із 18 стратегічних ракетних крейсерів Військово-морських сил США.

Кожен підводний човен класу Ohio вміщує до 20 балістичних ракет, які мають до восьми ядерних боєголовок. Максимальна дальність пуску Trident II (D5) становить понад 12 000 км.

Виробником міжконтинентальних балістичних ракет є компанія Lockheed Martin. Вона вже провела понад 190 успішних льотних випробувань, у рамках яких не було зафіксовано несправностей із силовими установками.

Раніше повідомлялося, що Північна Корея може використати свою ядерну зброю як засіб примусу, щоб спонукати Південну Корею та її союзників піти на політичні поступки.

Джерело