Кулеба: Президент Байден не робитиме нічого, що б призводило до зменшення допомоги України

Глава української дипломатії прокоментував інформацію про бажання Сполучених Штатів профінансувати придбання зброї для Тайваню в межах бюджетного запиту для України.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що рішення США щодо збільшення фінансової допомоги Тайваню, ніяк не вплинуть на допомогу нашій державі. Про це повідомляє Укрінформ.

“Як вони внутрішньо вирішують те чи інше питання – це вже їхня ситуація, але я не маю сумнівів, що рішення, які будуть розроблятися в адміністрації в плані підтримки України, по суті, в результаті до зменшення цієї підтримки не призведуть”, – сказав Кулеба.

Напередодні у виданні Financial Times заявляли, що Білий дім звернеться до Конгресу з проханням профінансувати озброєння для Тайваню у межах додаткового бюджетного запиту для України, прагнучи прискорити постачання зброї острову на тлі зростання загрози з боку Китаю. За словами двох осіб, знайомих із планом, Адміністративно-бюджетне управління включить фінансування для Тайваню в додатковий запит у межах зусиль щодо прискорення поставок зброї.

Джерело