Lockheed Martin отримала контракт на виробництво міжконтинентальних балістичних ракет

Угода має бути виконана до 2028-го року.

Компанія Lockheed Martin забезпечить виробництво міжконтинентальних балістичних ракет Trident II (D5). Про підписання контракту було оголошено на офіційному сайті Пентагону.

Угода не має фіксованої ціни, але її сума не може перевищити $9,736 млн. Кошти спрямують на матеріали з тривалим терміном поставки, оплату праці, планування і складання графіків.

Усе це необхідно для підтримки графіка виробництва Trident II (D5) у 2024 фінансовому році, який починається 1 жовтня 2023 року. Крайній термін виконання контракту – 30 вересня 2028 року. Роботи відбуватимуться на заводі Lockheed Martin Space у Флориді.

Trident II (D5) – це міжконтинентальна балістична ракета четвертого покоління, розроблена для пусків з атомних підводних човнів. Носіями Trident II є субмарини класу Ohio (США) і Vanguard (Велика Британія).

Міжконтинентальна балістична ракета має максимальну дальність пуску понад 12 000 км. На дальність впливає кількість ядерних боєголовок (до восьми). З повним завантаженням вона може завдавати ударів у радіусі трохи більше 7000 км. На сайті ВМС США зазначено, що вартість Trident II (D5) становить $30,9 млн.

Раніше повідомлялося, що компанія Northrop Grumman завершила роботу над 2000-м твердопаливним ракетним двигуном для міжконтинентальних балістичних ракет Trident II.

Джерело