Міллі: Справжній доказ підзвітності використання американської зброї в Україні – це знищення російської армії

“Ми впевнені, що в нас є досить висока відповідальність за зброю і підтримку, яку ми, Сполучені Штати та інші країни, надали Україні”.

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів генерал армії США Марк Міллі на пресконференції, яка відбулася після засідання Контактної групи з оборони України в Рамштайні заявив, що впевнений у підзвітності щодо використання зброї, яку Вашингтон надає Києву. Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

“У нас є безліч засобів підзвітності, різні системи. Вони не ідеальні, тому що в нас немає людей з їхніми підрозділами. Тому ми не зможемо побачити, з упевненістю підрахувати всю наявну зброю та боєприпаси, але існує безліч способів звітування через систему звітності”, – зазначив Міллі.

За його словами, в Києві, в Міністерстві оборони України також є офіцери зв’язку.

“Тому ми впевнені, що в нас є досить висока відповідальність за зброю і підтримку, яку ми, Сполучені Штати та інші країни, надали Україні. Справжній доказ підзвітності – це знищення російської армії. Якщо ви справді хочете підзвітності – це на полі бою. І підзвітність за ці боєприпаси проявляється в російських сухопутних і військово-повітряних силах, які були вбиті або поранені з початку цієї війни”, – резюмував генерал.

Раніше голова Об’єднаного комітету начальників штабів генерал Марк Міллі заявляв, що у межах поточного контрнаступу, ЗСУ не зможуть звільнити усі території, що окупували росіяни.

 

 

 

Джерело