Міністр фінансів Німеччини: Країни G7 мають тиснути на треті держави, які допомагають Росії

“Треба чітко сказати, що це не залишиться без наслідків”.

Міністр фінансів ФРН Крістіан Лінднер на спільній з українським колегою Сергієм Марченком пресконференції у Києві заявив, що країни G7, у тому числі і Німеччина, продовжуватимуть працювати над тим, щоб унеможливити обхід Росією санкцій через треті країни. Про це повідомляє Укрінформ.

За його словами, Німеччина готова постійно перевіряти існуючу санкційну систему в пошуку можливостей для обходу Росією санкцій.

“Ми знаємо, що існує обхід санкцій. Німеччина в останні місяці в рамках зустрічей міністрів фінансів постійно звертала на це увагу. Йдеться не лише про те, щоб ми самі цього не робили, а щоб треті країни не закуповували підсанкційні товари для перепродажу їх до Росії. Тут треба, щоб країни “Групи семи” і всі ті, хто поділяє ці цілі, згуртуватися, щоб тиснути на ці треті країни. Треба чітко сказати, що це не залишиться без наслідків”, – зазначив Ліндер.

Він також додав, що Німеччина продовжить діяти в цьому напрямку, і зазначив, що в країнах G7 теж “існує таке розуміння”.

Нагадаємо, міністр фінансів Німеччини Крістіан Лінднер також заявив, що уряд Німеччини планує до 2027 року щорічно надавати Україні військову допомогу на суму 5 мільярдів євро на рік.

Джерело