Медзаклади України забезпечені понад 4 тис. генераторів

Українські медичні заклади мають 4 095 генераторів для постійної роботи на випадок блекаутів: МОЗ працює над збільшенням їх кількості

Про це інформує пресслужба Міністерства охорони здоров’я.

Зазначається, що МОЗ з партнерами продовжують працювати над забезпеченням медзакладів генераторами, аби вони мали безперебійний доступ до електроживлення. 

“Таке обладнання здатне забезпечити безперебійне енергопостачання, аби медзаклади могли функціонувати навіть в умовах відключень електроенергії. У разі надзвичайної ситуації завдяки автономним джерелам живлення у лікарнях безперебійно працюватимуть відділення інтенсивної терапії, операційні та критично важливе обладнання, що дозволить рятувати життя пацієнтів”, – йдеться у повідомленні. 

У МОЗ подякували партнерам та донорам, які долучилися до постачання українським медзакладам генераторів, оскільки це дозволить лікарям надавати допомогу населенню навіть в екстремальних умовах. 

  • Директор Центру дослідження енергетики Олександр Харченко в етері Еспресо заявив, що міцність української енергосистеми значно нижча, ніж торік, тож українці мають бути готові до можливих блекаутів. 

Джерело