Мер Борисполя мобілізувався до лав ЗСУ

Хто виконуватиме обовʼязки міського голови, поки не повідомляється

Міський голова Борисполя Володимир Борисенко пішов служити до Збройних сил України. Про це він повідомив у Facebook.

«Найголовніше для нас сьогодні – здобути перемогу. Ця боротьба вимагає дій. Від кожного з нас. Почався мій шлях як військовослужбовця ЗСУ. Кожен має бути готовий стати на захист України», – йдеться в повідомленні.

Борисенко підкреслив, що на заміну кожному пораненому та загиблому військовому мають приходити нові люди, не важливо хто – депутати, водії чи механіки. Тим більше зараз, за ​​словами Борисенка, «настав вирішальний та переломний момент війни».

“Запитайте себе: що ви будете згадувати про ці часи? Хто ви у цій війні? Ті, хто покладає відповідальність на інших? Чи ті, хто стане силою, що здобуде перемогу? Долучайтеся до лав Збройних Сил України. Ця війна триває не одне століття і нам випав шанс не передати її дітям”, – додав він.

Хто виконуватиме обовʼязки міського голови, поки не повідомляється. 

У кінці липня депутати Верховної Ради проголосували за продовження дії воєнного стану на 90 днів. Його парламент продовжив з 18 серпня до 15 листопада 2023 року. У Раді зареєстрували проєкт закону №9566, яким пропонується змінити підхід до мобілізації українців. Метою законопроєкту є підвищення мотивації до захисту Вітчизни та оптимізація мобілізаційної діяльності для досягнення комплексного позитивного результату у справі зміцнення обороноздатності держави.

Джерело