Ми зосереджені на тому, аби гарантувати, що Збройні сили України мають усе, аби досягти успіху – Білий дім

“Ми всі маємо визнати, що бойові дії можуть бути непередбачуваними”.

Координатор із питань стратегічних комунікацій Білого дому Джон Кірбі заявив, що Сполучені Штати концентруватимуть свої зусилля на посиленні допомоги українським Силам оборони у наступальних операціях. Про це він розповів під час брифінгу.

“Ми зосереджені на тому, аби гарантувати, що Збройні Сили України мають усе, аби досягти успіху. Війни – непередбачувані, й ворог розвивається”, – розповів представник Білого дому

Кірбі сказав, що не коментуватиме контрнаступ України замість української сторони, але висловив переконання, що вони б не розпочались, якби українське військове керівництво мало “хибну впевненість у своєму успіху”.

“І ми не раз говорили, що Росія до цього готувалась, закриваючи проблемні ділянки живою силою, стягуючи додаткові сили, створюючи лінії оборони – подекуди в три ряди. Адже росіяни готувались до оборони, й оборона – надійний спосіб ведення війни”, – зазначив він.

“А українці цьому протистоять. Ми всі маємо визнати, що бойові дії можуть бути непередбачуваними, й інколи плани не завжди йдуть так, як очікувалось… Ми будемо зосереджуватись на тому, щоб вони зрештою досягли успіху”, – додав координатор із питань стратегічних комунікацій Білого дому.

Раніше координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі заявляв, що США не виступатимуть проти посередників у переговорах між Росією та Україною для припинення війни.

Джерело