Молдова відповіла на заяву Росії про «придаток київського режиму»

«Нейтралітет не означає ізоляції».

У Міністерстві закордонних справ та європейської інтеграції засудили і оголосили брехливими слова представниці МЗС Росії Марії Захарової, яка назвала Молдову «придатком київського режиму» та заявила про «провокаційне накачування» країни західним озброєнням.

Відповідний коментар опублікувала пресслужба відомства.

«Нейтралітет нашої країни не означає ізоляції. Влада розвиває партнерські відносини з організаціями та державами для збереження миру і безпеки країни. У цьому плані Молдова співпрацює з тими, хто просуває демократичні цінності», – наголосили в МЗС.

У відомстві нагадали, що країна засудила агресію Росії проти України. Водночас Молдова збирається продовжувати надавати допомогу Україні як на двосторонньому рівні, так і в рамках міжнародних організацій. Також країна прагне стати членом ЄС.

«У нас є сильний мандат від наших громадян, які обрали жити у вільному, демократичному і процвітаючому світі – Європейському Союзі. Ми відкидаємо будь-які спроби підірвати ці зусилля. Молдова залишається міцно прив’язаною до європейського ціннісного простору», – підсумували у відомстві.

Нагадаємо, міністр закордонних справ та європейської інтеграції Молдови Ніку Попеску подякував Україні за те, що даючи опір Росії, вона захищає і Молдову, що дозволяє Кишиневу працювати, зокрема над євроінтеграційними питаннями.

Джерело