МВС Польщі: Ми повністю відріжемо Білорусь від Європи, якщо буде така необхідність

“Ми дали дуже чіткий сигнал Мінську”.

Міністр внутрішніх справ Польщі Маріуш Камінський попередив офіційний Мінськ, що у разі провокацій на кордоні між країнами, Варшава “повністю відріже” країну від Європи. Про це повідомляє Wprost.

“Ми дали дуже чіткий сигнал Мінську. Будь-яка провокація на польському, латвійському чи литовському кордоні з Білоруссю матиме далекосяжні наслідки для режиму. Сигнал був жорстким, однозначним”, – зазначив глава польського МВС

Камінський також згадав рішення, ухвалене на спільній зустрічі глава МВС Польщі, Латвії, Литви та Естонії, щодо повного закриття кордону з Білоруссю у разі виникнення “критичного інциденту”.

“Якщо буде провокація, якщо буде критичний інцидент, негайно будуть закриті всі пункти перетину кордону Білорусі з Європою, з ЄС. Ті, які поки що функціонують: автомобільні, залізничні, пасажирські, вантажні. Всі. Ми повністю відріжемо Білорусь від Європи”, – додав він.

Нагадаємо, міністри закордонних справ країн Балтії і Польщі з нагоди річниці фальсифікованих президентських виборів у Білорусі закликали самопроголошену владу припинити пособництво Росії у війні проти України.

Джерело