Нідерланди закуплять для України радіолокаційні комплекси VERA-NG

Їх виготовлять на підприємстві в Чехії.

Нідерланди виділяють кошти на закупівлю для України радіолокаційних комплексів VERA-NG. Міноборони Нідерландів повідомляє на офіційному сайті про закупівлю чотирьох РЛС на суму 150 млн євро.

Також під час засідання Контактної групи з питань оборони України буде оголошено, що Нідерланди виділяють 40 мільйонів євро на закупівлю техніки ППО в рамках багатостороннього партнерства. Вона буде доставлена ​​в Україну найближчим часом.

VERA-NG від компанії ERA забезпечує передове і сучасне пасивне спостереження, призначене для виявлення, визначення місцезнаходження, ідентифікації та відстеження повітряних, наземних і морських цілей.

Система VERA-NG складається з трьох ресиверів сигналів випромінювання 360-градусного охоплення азимутом. У центрі розташовується командний пост із власною станцією, який приймає та обробляє всю інформацію від станцій. Розрахунки системи передають бойовим постам ППО дані щодо виявлених цілей з координатами дальності, азимуту та висоти.

Раніше повідомлялося, що Велика Британія та інші держави Європи нададуть 92 мільйони фунтів стерлінгів (близько 117 мільйонів євро) на великий пакет протиповітряної оборони для України.

Джерело