Німеччина збирається в найкоротші терміни закупити бойові катери

Вони будуть використовуватися для військової евакуації, супроводу суден та патрулювання.

Бундесвер планує терміново закупити близько десяти готових багатоцільових бойових катерів для своєї морської флотилії. Про це повідомляє німецьке видання Europäische Sicherheit & Technik.

“Ці катери потрібні для амфібій, військової евакуації, супроводу, патрулювання та операцій з охорони гавані. Крім того, закуповують піддони для зберігання та транспортування, запчастини, документація та навчальні курси”, – йдеться у описі тендеру.

З постачальником планують укласти рамкову угоду на загальну кількість до 15 бойових багатоцільових катерів. Крім того, через терміновість необхідна закупівля готових катерів, які вже введені в озброєння іншого флоту. При цьому акцент буде робитися на тих бойових одиницях, які вже належать флоту країни-партнера.

Оскільки про виготовлення човнів з нуля не може бути й мови, імовірними кандидатами тендеру можуть бути фінські катери Watercat M18 AMC та шведські Combat Boat 90. Обидві системи вже служать у збройних силах цих країн.

Раніше повідомлялося, що німецький оборонний концерн Rheinmetall протягом найближчих тижнів розраховує укласти угоду з урядом Німеччини на постачання боєприпасів.

Джерело