На хабарництві затримали ще одного воєнкома, цього разу на Полтавщині

Він створив цілу схему “заробітку” на місцевих підприємцях.

В Полтавській області «на гарячому» затримали керівника одного з районних військкоматів під час одержання хабаря за  зняття авто з військового обліку, повідомила Служба безпеки України.

За даними слідства, воєнком вимагав з власника місцевого підприємства, яке займається імпортом авто на територію України, 70 тисяч гривень. Гроші він хотів за надання довідок про зняття комерційних транспортних засобів з військового обліку. Цей документ необхідний, щоб переоформити автомобілі у сервісних центрах МВС в умовах воєнного стану.

За дві тисячі доларів воєнком обіцяв не створювати штучних перешкод при знятті з обліку п’яти автомобілів.

При цьому слідчі зазначають, що це не перший такий випадок у його роботі – посадовець регулярно вимагав хабарі з підприємців за такі «послуги».

Затриманому планують повідомити про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України –прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.

На днях у Дніпрі затримали воєнкома обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, який від початку повномасштабної війни придбав майна на 350 тисяч доларів.

Джерело