На розкраданні 6,3 млн грн на ремонті доріг викрили директора київського підприємства 

Йому вручили підозру.

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури підозру отримав директор приватного підприємства. Його підозрюють у розкраданні бюджету, виділеного на ремонт автомобільних доріг. Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури. 

Слідство встановило, що Служба автомобільних доріг у Київській області  уклала контракт з приватним підприємством для виконання протягом 2019-2020 років ремонтних робіт на ділянках автомобільних доріг на території Київської області.

Експертиза правоохоронців встановила завищення обсягів та вартості виконаних ремонтних робіт. Необґрунтоване завищення вартості призвело до розтрати бюджетних коштів на понад 6, 3 млн гривень.

Директору підприємства інкримінують розкрадання в особливо великих розмірах. Відповідальність передбачена ч. 5 ст. 191 КК України.

Нагадуємо, Подільська окружна прокуратура Києва повідомила про підозру заступнику директора КП “Інженерний центр” за фактом розтрати бюджетних 1,4 млн грн, виділених на реконструкцію сходів з бруківки на Подолі.

Джерело