Обіцяв вплинути на рішення ВЛК: черговий посадовець військкомату отримав підозру

Справа знову пов’язана з ухиленням від мобілізації.

У Хмельницькій області оголосили про підозру посадовцю обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки через обіцянку вплинути на рішення ВЛК щодо непридатності до військової служби. Його дії кваліфікували за частиною 2 статті 369-2 Кримінального Кодексу (одержання хабаря), повідомила пресслужба Офісу генерального прокурора.

“За даними слідства, офіцер обіцяв здійснити вплив на членів військово-лікарської комісії під час прийняття ними рішення про непридатність військовозобов’язаного до служби. Така послуга коштувала 2000 доларів США”, – зазначили в ОГП.

Там додали, що фігуранту вже обрали запобіжний захід та відсторонили його від посади. Зараз встановлюється можлива причетність до злочину інших.

Раніше військова контррозвідка Служби безпеки України викрила та заблокувала ще два шляхи незаконного перетину кордону громадянами призовного віку, організовані чинним і колишнім посадовцями ТЦК та СП. До цього на території держави викрили масштабну схему з допомоги військовозобов’язаним в ухиленні від призову на службу. Правоохоронці провели майже сотню обшуків у десяти областях та місті Києві.

Джерело