Окупанти у Маріуполі знищили усі дитячі відділення лікарень

Російські терористи в тимчасово окупованому Маріуполі знищили понад половину лікарень та усі їхні дитячі відділення

Про це інформує Маріупольська міська рада. 

“У лікарнях окупованого Маріуполя немає жодного дитячого відділення. Жителі в окупації скаржаться, що дітей немає де лікувати, а при гострих станах – їх треба везти до Донецька”, – йдеться у повідомленні. 

У міськраді наголосили, що до російського повномасштабного вторгнення у Маріуполі приділяли значну увагу саме дитячій медицині. 

За словами мера Вадима Бойченка, у місті функціонували сучасні дитячі амбулаторії, дитяча консультативно-діагностична поліклініка та дитячий регіональний інфекційний центр. Вони були обладнані сучасним обладнанням. 

“Окупанти знищили понад половини лікарень, вивезли вціліле обладнання. А тепер немає, де лікувати дітей. Знищення лікарень є воєнним злочином, адже окупанти свідомо під час блокади знищували будь-яку можливість на порятунок. Зараз продовжують пасивно вбивати людей через медичну кризу у місті та відсутністю надання фахової допомоги”, – додав Бойченко.

  • Раніше стало відомо, що у тимчасово окупованому Маріуполі росіяни перестали видавати інсулін хворим на діабет людям, які не мають паспорта РФ. 

Джерело