ООН планує надати допомогу 11 млн українцям

Представник організації розповів, яку допомогу готуються надати українцям.

Організація об’єднаних націй готує новий пакет гуманітарної допомоги для українців, які напередодні зими потребуватимуть матеріальної підтримки. Про це розповів речник Управління ООН Савіано Абреу в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна”.

За його словами, на сьогодні 18 мільйонів людей потребують гуманітарної допомоги, це майже половина громадян в країні.

В організації побоюються, що ситуація може погіршитися восени та взимку, коли Росія почне завдавати нових ударів по енергетичній інфраструктурі.

“Ми спостерігаємо зростання кількості російських ударів, що впливають на цивільне населення і знову руйнують життєво необхідну інфраструктуру. Якщо війна триватиме, а здається, що це саме так, потреби населення або залишаться на тому ж рівні, або зростуть”, – сказав Абреу.

Він додав, що минулого року організація змогла допомогти 16 млн українців. Цього року допомогу отримали вже  8 млн українців.

ООН планує охопити гуманітарною допомогою 11 млн осіб. Організація планує допомогти з оплатою житла для внутрішніх переселенців, забезпечуватиме кормом свійських тварин, продуктами харчування, одягом та засобами опалення громадян, допомога включатиме підтримку комунальних служб та відновлення житла в прифронтових регіонах.

Докладніше про те, що не так із міжнародною гуманітарною допомогою в Україні та світі і як зробити її системнішою – читайте в статті Наталії Царклевич на сайті ZN.UA.

 

 

Джерело