Під Бахмутом загинули волонтери з Іспанії та Канади

Їхній автомобіль потрапив під російський обстріл.

На Донеччині загинула волонтер з Іспанії після того, як російський снаряд потрапив до її автомобіля. Про це повідомив у неділю міністр закордонних справ Хосе Мануель Альбарес.

«Снаряд упав на транспортний засіб, у якому їхала громадянка Іспанії. Вона працювала там у неурядовій організації, яка допомагає з гуманітарною ситуацією в Україні, і ми маємо усне підтвердження її смерті», — заявив він журналістам на саміті G20 в Індії, передає Reuters.

Альбарес не надав додаткової інформації, але іспанські ЗМІ впізнали жінку як Емму Ігуаль, 32-річного директора Road to Relief, некомерційної організації, яка займається евакуацією мирних жителів із лінії фронту в Україні.

НВО повідомила у своєму акаунті в Instagram, що канадський співробітник гуманітарної організації Ентоні Ігнат також загинув і двох інших поранено, коли їхній автомобіль «потрапив під обстріл Росії» у Часовому Яру на сході України в суботу вранці.

В результаті «прямого влучення автомобіль перекинувся і спалахнув», йдеться в повідомленні.

Німецький та шведський волонтери «були тяжко поранені осколками та опіками, але зараз перебувають у стабільному стані в окремих лікарнях далеко від місця події», додано в повідомленні, опублікованому в суботу.

Співробітники гуманітарної місії виїхали зі Слов’янська та прямували до Бахмута для оцінки потреб мирних жителів, які «потрапили під перехресний вогонь» у місті Іванівське.

Президент Володимир Зеленський додав, що двоє волонтерів, які постраждали, доправлені в лікарні Дніпра. Це громадянин Німеччини Мавік Рубен і громадянин Швеції Йохан Матіас, їм надається необхідна допомога. 

Раніше повідомлялося про те, що день війни коштує Україні 100 млн доларів.

Джерело